OASAP csomag
A héten megérkezett a 2. OASAP csomagom. Egy nagyobb méretű gyűrű, benne egy rózsaszín kővel. Nagyon örülök, mert a méret is tökéletesen passzol a középső ujjamra. Alaposan be volt csomagolva, ráadásul még egy ékszertartó dobozkát is küldtek hozzá, sőt még ezen belül volt egy külön kis tasak is és abban volt a gyűrű.




